Kodėl kemperis?

Kelioniniai kemperiai Lietuvoje sparčiai populiarėja, tačiau tokios išvykos vis dar yra apipintos įvairiausiais mitais – esą keliauti yra labai sudėtinga ir brangu. Visgi, jei iš arčiau susipažinsite su šiomis transporto priemonėmis, netruksite įsitikinti, kad mobilūs nameliai ant ratų gali pasiūlyti ne vieną privalumą.

Ar kemperis yra lengvai valdomas?

Labai dažnai manoma, kad turistiniai automobiliai – kemperiai ant ratų kelyje sukelia daug streso, kadangi sunku vairuoti didesnę transporto priemonę. Tačiau iš esmės su tokia užduotimi gali susitvarkyti kiekvienas bent šiek tiek patyręs vairuotojas. Svarbiausia neužsimiršti, kad namukas ant ratų yra ilgesnis, aukštesnis ir sunkesnis, tad vairuojant taip pat reikės priimti atitinkamus sprendimus. O visa kita – lygiai taip pat, kaip ir lengvajame automobilyje.

Ar namelis ant ratų – brangus malonumas?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, su kokiomis paslaugomis kemperių nuomą lyginsime. Ji gali pasirodyti brangesnė nei lengvųjų automobilių, tačiau reikėtų nepamiršti, kad šiuo atveju Jūs išsinuomojate du daiktus: ne tik automobilį, bet ir laikinus savo namus. Taip, reikės susimokėti ne tik už nuomą, bet ir už degalus bei vietą kempinge, tačiau jei renkatės kitą keliavimo būdą, taip pat mokate ir už viešbučius, ir už pervežimus, ar ne?

Tačiau iš tiesų namai ant ratų gali būti pakankamai pigus atostogų būdas, jei viską kruopščiai planuojate ir skaičiuojate. Pavyzdžiui, keliaujate su didele kompanija, o nakvynei renkatės ne kempingus, o nuošalesnes vietas. Net ir atvykus į kitą šalį, Jums nereikia nuomotis papildomo automobilio, tad vėlgi pavykta sutaupyti. Be to, net ir maži kemperiai dažniausiai turi virtuvėles, kuriose galite patys pasigaminti maistą ir taip išvengti apsilankymų restoranuose.

Namas ant ratų – visiška laisvė Jūsų kelionėms

Pats svarbiausias dalykas, kurį suteikia turistiniai nameliai ant ratų, yra laisvė. Laisvė rinktis. Su kemperiu jūs galite išvažiuoti atostogauti rytoj arba net ir šiandien. Jums nereikia iš anksto planuoti maršruto ar užsakinėti viešbučių. Jūs tiesiog sėdate ir važiuojate. Ten, kur akys veda. Kur norite, ten sustojate. Kiek norite, tiek stovite. Valgote kada norite ir tai, ką norite. Jūsų šaldytuve visada yra maisto ir šaltų gėrimų.

Jūsų kemperyje yra ne tik kumpio ir alaus. Jame yra jūsų asmeninis dviratis, burlentė, irklentė, meškerė ir visi kiti žaislai, nes čia telpa viskas. Autokemperiai tinka ir žiemos kelionėms, nes namas yra šiltas. Tuomet kiekvieną dieną galite slidinėti vis nuo kito kalno ir nakvoti skirtinguose slėniuose. Tai yra laisvė keliauti.

Jei norite patys įsitikinti visais šiais privalumais ir atrasti savus, įvairių dydžių, pavyzdžiui, dviviečiai kemperiai Vilniuje palankiomis sąlygomis nuomojami pas mus!