Svajojantiems apie naujus nuotykius ir norintiems geriau pažinti įvairiausias dar neištyrinėtas vietoves, ypač patinka kemperiai. Nuoma Vilniuje ir kituose miestuose yra kone populiariausias sprendimas, leidžiantis be didelių investicijų praturtinti savo laisvalaikį ir nepamirštamai praleisti atostogas. Jei seniai manėte, kad treileriai – nameliai Jūsų šeimai būtų geriausias pasirinkimas, pasinaudokite Valdokemperiai.lt paslaugomis!

Galime pasiūlyti įvairių dydžių, skirtingam keleivių skaičiui pritaikytą transportą. Nesvarbu, ar jus domins dviviečių ar pavyzdžiui, keturviečių kemperių nuoma, visuomet surasime būtent Jūsų kelionėms geriausiai tiksiantį automobilį.

Namelio ant ratų nuoma – maksimaliai komfortiškoms Jūsų kelionėms

Visuomet pirmenybę teikiame patikimiems kemperių gamintojams ir patogiai jų komplektacijai, kad keliauti su jais būtų vienas malonumas.

Visi kemperiai nuomojami su šia įranga:

  • Dujiniais balionais;
  • Griliais;
  • Vandens žarnomis;
  • Gesintuvais;
  • Elektros laidais;
  • Lauko kėdėmis ir stalais;
  • Lauko kilimais.

Tai reiškia, kad toks namas ant ratų leis pasijausti tarsi tikruose namuose – beliks suplanuoti maršrutus ir pasirūpinti gera nuotaika. Turistinių namelių ant ratų nuoma Vilniuje maloniai nustebins net ir nusiteikusius skeptiškai – jei šios pramogos dar neišbandėte, pats metas tuo įsitikinti!

Pigi kemperių nuoma Lietuvoje: kokie jos privalumai?

Galima tik įsivaizduoti, kiek kainuoja auto nameliai ant ratų – nuoma (Vilniuje ar bet kur kitur) šia pramoga leidžia mėgautis už gerokai mažesnę kainą. Priklausomai nuo būsimos kompanijos, galėsite pasirinkti būtent tai kelionei tinkamą transporto priemonę, o jei kitą kartą keliaujančiųjų bus daugiau ar mažiau, atitinkamai išbandysite kitą transportą. Nesvarbu, ar jus domins didelių, ar mini kemperių nuoma, visuomet turėsime ką jums pasiūlyti.

Nusprendus keliauti tokiu būdu, nebūsite apriboti lėktuvų ar autobusų tvarkaraščiais – patys galėsite planuoti savo maršrutus, o sustosite vos tik panorėję. Be to, visuomet galėsite kokybiškai išsimiegoti ar netgi pasidaryti valgyti, todėl treilerių nuoma paliks tik pačius geriausius prisiminimus. Jei mėgstate laisvę ir komfortą, šis keliavimo būdas – būtent jums!

Patikimas karavanas – visapusiškam saugumui užtikrinti

Rūpinamės, kad karavanų nuoma (Vilniuje ar kitur Lietuvoje) jums paliktų tik pačias geriausias emocijas, todėl labai atsakingai renkamės šias transporto priemones. Nuomojame tik techniškai tvarkingus automobilius, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Juos perkame Vokietijoje, iš jų savininkų, todėl visi mūsų nuomojami nameliai ant ratų Vilniuje turi nedidelę ridą. Per metus mūsų klientai su šiais automobiliais įveikia maždaug 20-25 tūkstančius kilometrų. Praėjus dviem eksploatacijos metams, šias transporto priemones pakeičiame naujomis.