Visais atvejais, kai apsvarstoma galimybė išbandyti kemperių nuomą, kaina yra kone daugiausiai klausimų sukeliantis aspektas. Mūsų kemperių nuomos kaina svyruoja nuo 60 iki 100 eurų už parą. Konkrečią sumą sužinosite, kai mums pateiksite šią informaciją:

  • Kelionės trukmę;
  • Kelionės datą;
  • Kelionės atstumą;
  • Keliaujančių žmonių skaičių.

Atkreipkite dėmesį, kad namelių ant ratų nuomos kaina priklauso ir nuo sezono. Vasaros mėnesiais kainos yra aukščiausios, kitais metų laikais – mažesnės.

Kemperių nuoma savaitgaliais

Svarbu žinoti, kad savaitgaliams nėra priimamos išankstinės rezervacijos. Jeigu tą savaitę automobilis yra laisvas, tuomet galime jį išnuomoti ne trumpesniam kaip 3 parų laikotarpiui. Savaitgalį kemperių nuomos kainos yra aukštesnės ir, priklausomai nuo sezono bei konkrečios transporto priemonės, svyruoja nuo 250 iki 350 Eur.

Individualaus kelionės maršruto sudarymas

Kemperiu keliaujate pirmą kartą, svajojate aplankyti dar nematytą vietovę ar tiesiog norite kuo turiningiau praleisti savo atostogas? Ne paslaptis, kad kelionės sėkmė iš dalies priklauso ir nuo atliktų namų darbų. Tačiau visus planavimo rūpesčius galite patikėti mums – atsižvelgę į jūsų poreikius, sudarysime individualų kelionės maršrutą. Taip sutaupysite laiko, kurį praleistumėte ieškodami įspūdingiausių kelių ar patogiausių kempingų. Priklausomai nuo kelionės trukmės, šalių skaičiaus ir asmeninių jūsų pageidavimų, maršruto sudarymo kaina prasideda nuo 150 eurų.

Kemperio rezervacija, depozitas ir galutinis atsiskaitymas

Kemperis rezervuojamas, kai sumokate 200-300 eurų – ši suma priklauso nuo konkretaus užsakymo vertės.

Pilnas apmokėjimas atliekamas prieš išvykstant į kelionę. Svarbu žinoti, kad išvykstant reikės palikti 300 eurų depozitą. Jei kemperį grąžinsite tvarkingą, šie pinigai Jums iš karto bus grąžinti, tačiau jeigu transporto priemonė bus apgadinta, patirtus nuostolius išskaičiuosime iš depozito.

Visos kitos nuomos sąlygos yra numatytos sutartyje, kurią gausite rezervuodami kemperį.